top of page

Coaching & Mentoring

Witaj!

Nazywam się Anna Flader

Jestem mentorem oraz certyfikowanym coachem, akredytowanym przez ICF

 (International Coach Federation).

Specjalizuję się w coachingu indywidualnym, zwłaszcza biznesowym i tzw. life-coachingu.

Pomagam klientom wyznaczyć i osiągnąć  cele.

Jestem też mentorem i mam na koncie wiele sukcesów.

Proszę zerknąć na opinie moich klientów

Sesja indywidualna trwa 50 minut i kosztuje 400 zł.

Ceny dotyczące długotrwałej  współpracy ustalane są indywidualnie.

Kiedy przyjść do coacha i mentora?

Gdy chcesz coś zmienić, ale nie wiesz  jak...

Gdy nie masz celu ...nie wiesz co dalej.... 

Gdy cel masz, ale nie potrafisz go osiągnąć...

Gdy masz problem... 

ze współpracownikiem, szefem, kolegą...

mobbingiem w pracy...

stawianiem granic..

pewnością siebie...

wyborem dalszej kariery...

schudnięciem,a bardzo Ci zależy...

PRZED ROZMOWĄ O PRACĘ!

i wiele innych

Uprzedzam, że może się okazać, że to nie coach czy mentor jest Ci potrzebny... wtedy powiem to wprost

Nie zajmuję się tez uzależnieniami i przemocą domową

Vilda Clinic - prywatne gabinety medyczne

x.jpg
2-46.jpg

Jak mogę pomóc?

Na pewno nie będę skandować: dasz radę , jesteś super.

To nie jest prawdziwy coaching (nie według ICF).

Praca coacha polega przede wszytskim na słuchaniu i umiejętnym zadawaniu pytań. 

Może brzmi to naiwnie, ale wszystko jest w Tobie. Trzeba tylko umieć to odkryć i trudno jest to zrobić samemu. Jeśli chcesz podnieśc poczucie własnej wartości- jasne, ustalimy plan i Ty zdecydujesz jak to zrobić. 

Przychodząc na sesję, masz bezpieczną przestrzeń do refleksji, a ja jestem "lustrem" w którym obijają się Twoje pomysły i przemyślenia. 

Obiecuję, że po sesji będziesz na problem, z którym przyszedłeś, patrzył(a) inaczej.

Nie obiecuję natomiast rozwiązania na pierwszej sesji, ale na pewno wjdziesz z krokami, które przybliżą Cię do niego.

Praca mentora z kolei, jest swoistym, profesjonalnym "doradzaniem". 

Korzystając ze swojego doświadczenia  w biznesie, pomagam Ci rozwiązać problemy lub rozwinąć karierę.  I znowu, to Ty decydujesz, ale ja mogę podsuwac rozwiązania. 

Kobiety w biznesie: 

Jestem orędowniczką promocji kobiet w biznesie, polityce, funkcjach zarządzających. 

Jeśli czujesz, że fakt, że jesteś kobietą blokuje CI karierę- dobrze trafiłaś- porozmawiajmy.

 

o mnie

Kim jestem?

Zawodowo...

Zacznę od międzynarodowej korporacji - żyję w tym świecie już 13 lat i jestem pewna, że moje doświadczenie pomaga mi w sesjach z klientami.

Przez wiele lat poznałam meandry tego środowiska, oceniam moją karierę jako udaną. Daje mi to pewność, że mogę wesprzeć innych poprzez coaching i mentoring.

Jestem też właścicielką prywatnej przychodni Vilda Clinic i prowadzę ją z sercem i pasją. 

Od zawsze własny biznes był moim marzeniem, wreszcie spełniłam je w 2020r. Od tego momentu cały czas firmę rozwijam.

Skąd pomysł na coaching?

Pracujac w korporacji, pokonując kolejne etapy dużo się nauczyłam o ludziach, ich zachowaniach, networkingu. Oprócz wielu tematycznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, doświadczenie zdobywałam zarządzając przeróżnymi zespołami, w międzynarodowym środowisku.

 

Ukończyłam Szkołę Coachingu (Meritum- bardzo polecam) indywidualnego i grupowego, zdobyłam Certyfikat, a potem akredytację ICF.

Jestem osobą ekstrawertyczną, emocjonalną i pragmatyczną. Moje główne cechy osobowości to współzawodnictwo, kreatywność, sprawianie, że dobre staje się lepsze (maximizer) ale też łatwość komunikacji (choć zapewne mój mąż nie zawsze się z tym zgadza). Zazwyczaj lepiej niż inni rozumiem emocje. Nie lubię otwartych konfliktów. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch cudownych chłopców,.

Zapraszam do kontaktu.

REFERENCJE

REFERENCJE

Żaneta

Ania mając ogromne doświadczenie biznesowe, zarówno w prowadzeniu projektów jak i zarządzaniem ludźmi doskonale prowadzi sesje stwarzając przestrzeń do otwartości podczas sesji, po której wiele rzeczy nabiera nowego wydźwięku.
Właściwie dobrane pytania pozwoliły mi przeanalizować moje zachowania i sytuacje w jakich się znalazłam. Sesje pozwoliły mi spojrzeć na moje doświadczenia pod zupełnie innym kątem.
Z wiedzy, którą nabyłam podczas spotkań z Anią korzystam do dziś podczas codziennej pracy z ludźmi.
Ania mając ogromne doświadczenie biznesowe, zarówno w prowadzeniu projektów jak i zarządzaniem ludźmi doskonale prowadzi sesje stwarzając przestrzeń do otwartości podczas sesji, po której wiele rzeczy nabiera nowego wydźwięku. Właściwie dobrane pytania pozwoliły mi przeanalizować moje zachowania i sytuacje w jakich się znalazłam. Sesje pozwoliły mi spojrzeć na moje doświadczenia pod zupełnie innym kątem. Z wiedzy, którą nabyłam podczas spotkań z Anią korzystam do dziś podczas codziennej pracy z ludźmi.

Ewa

Wnikliwość, spostrzegawczość i umiejętność zadawania właściwych pytań. Tak scharakteryzowałabym sesje z Anią. Serdecznie polecam.

Żaneta

Współpraca z Anią to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm! Jako Coach zadaje mocne i pogłębiające pytania, a zarazem pozwala pobyć z samą sobą na sesji. Dla mnie sesje były bardzo rozwojowe! Jako Konsultant Ania wspiera swoją ogromną wiedzą z zakresu biznesu i dzieli się swoim dużym doświadczeniem. Polecam z całego serca i dziękuję najmocniej za współpracę ! :)

Gosia

I had a remarkably successful coaching session regading my professional career with Anna. Not only did she ask the right questions which helped me solve my dilemma, but also created a very open and welcoming atmosphere. The session was absolutely professional and I felt both relaxed and concentrated on finding the best possible solution for the issue I was facing. Anna's thorough and staight to the point questions helped me view the situation from various points of view, which gave me a more objective perspective of the circumstances. I totally recommend Anna as a coach and mentor. I will definitely take advantage of her services in future. Thank you Anna

Karolina

If you are looking for a professional coach Anna is the person you should talk to. She makes coaching simple and straight to the point. Her questions and very professional approach simply kill all of your problems or doubts. She knows how to conduct the session to find the real root cause and eventually support your growth. All done in discreet atmosphere with all the respect to your privacy.

Michał

bottom of page