top of page
1 (3 of 6).JPG

lekarz Katarzyna Cichocka

gastroenterolog dziecięcy
(w trakcie szkolenia specjalizacyjnego)
specjalista pediatra

PRZYJMUJE NA UL. ZŁOTOWSKIEJ 51B/4


Na co dzień pracuję w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu.  Jestem specjalistą pediatrii,  w trakcie specjalizacji z gastroenterologii dziecięcej. 

Praca na oddziale pozwala mi stale doskonalić moją wiedzę na temat diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego (m.in. celiakii, zaparć), nieswoistych chorób zapalnych jelit , przerostu bakteryjnego i zaburzeń odżywiania dzieci i niemowląt. 

Jako lekarz dziećmi zajmuję się od 2015 roku. Moje doświadczenie zawodowe zebrane nie tylko z pracy w szpitalu, ale i z praktyki Poradni Lekarza Rodzinnego (w tym bilanse, wizyty patronażowe), jak i w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej (choroby infekcyjne wieku dziecięcego, stany nagłe) oraz Izby Przyjęć pozwoli mi w pełnym zakresie zaopiekować się  Państwa dzieckiem. 

Zawsze staram się by: wizyta przebiegła dla dziecka bezstresowo, zalecenia były zgodne z aktualnym stanem wiedzy, a rodzic wyszedł z jasnymi i zrozumiałymi zaleceniami.

bottom of page