top of page

Ortopeda dla dorosłych

 

Ortopeda Poznań prywatnie w Vilda Clinic

W naszym prywatnym gabinecie ortopedycznym w Poznaniu skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, dostosowując metody diagnostyczne i terapeutyczne do unikalnych potrzeb każdej osoby. Staramy się zapewnić całościową opiekę, od diagnostyki do rehabilitacji po operacji lub leczeniu nieoperacyjnym, która pomaga pacjentom w szybkim powrocie do zdrowia. Nasi fizjoterapeuci współpracują z lekarzem ortopedą, aby zmaksymalizować efekty leczenia.

 

Ortopedia i fizjoterapia - prywatnie w Poznaniu

Ortopedia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem schorzeniom układu mięśniowo-szkieletowego, czyli kości, stawów, mięśni, ścięgien i więzadeł. Obejmuje szeroki zakres zabiegów i terapii, w tym leczenie złamań kości, deformacji kręgosłupa (takich jak skolioza), uszkodzeń stawów (takich jak artroza), urazów sportowych, urazów ścięgien i więzadeł oraz innych schorzeń i deformacji układu ruchu. Celem ortopedii jest przywrócenie funkcji i dobrej jakości życia pacjentów, zmniejszenie bólu, przywrócenie ruchomości i zapobieganie dalszym uszkodzeniom układu mięśniowo-szkieletowego.

W Vilda Clinic lekarz ortopeda wykonuje:

  • konsultacje ortopedyczne,

  • badania przed i pooperacyjne,

  • USG,

  • blokady przeciwbólowe,

  • „kwasy” (iniekcje dostawowe pod kontrolą USG).

Współpracuje także z fizjoterapeutą aby zapewnić kompleksową opiekę nad pacjentem

.

Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego w Poznaniu, gdzie otrzymają Państwo kompleksową i profesjonalną opiekę medyczną. Wizytę można umówić telefonicznie lub online.

bottom of page