top of page

Psychologia dzieci i młodzieży

Psycholog dziecięcy w Poznaniu, świadczący usługi w Vilda Clinic, wspiera dzieci, młodzież oraz młodych dorosłych  w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami emocjonalnymi i psychologicznymi, takimi jak stres, niepokój, trudności w nauce, pracy czy relacjach społecznych. Pani psycholog przyjmuje pacjentów od 5 r.ż. do ok. 30 r.ż.

Psycholog dziecięcy - Poznań. mgr Agata Karpina

Wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży i młodych dorosłych

Psycholog  magister Agata Karpina, przyjmujący w naszej prywatnej przychodni w Poznaniu, zapewnia wsparcie emocjonalne, rozwojowe i psychologiczne m.in. dzieciom w wieku szkolnym. Na czym ono polega?

  • Przeprowadza indywidualne konsultacje, podczas których słucha ich problemów i oferuje doradztwo oraz strategie radzenia sobie z problemami.

  • Doradza uczniom w wyborze kierunków edukacyjnych i podejmowaniu decyzji dotyczących kariery, analizując ich predyspozycje, talenty i aspiracje. Wspólnie z uczniem podejmuje ważne decyzje dotyczące dalszej kariery edukacyjnej.

  • Zapewnia wsparcie dla rodziców, aby pomóc im zrozumieć potrzeby dzieci i dostosować metody oraz podejście wychowawcze. Pomaga również w skutecznej komunikacji z dziećmi i młodzieżą.

  • Wspiera w sytuacjach kryzysowych, takich jak traumatyczne wydarzenia, śmierć bliskiej osoby, incydenty w szkole czy inne trudne doświadczenia.

Vilda Clinic to więcej niż tylko miejsce konsultacji. To przestrzeń, gdzie zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą liczyć na zrozumienie i wsparcie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty psychologii  w Poznaniu.

bottom of page